Поширення: карантинний вид, на сьогоднішній день зафіксований у 20 областях України.

Культури, які пошкоджує: волоський горіх, виноград, зерняткові, декоративні (понад 140 видів деревних і чагарникових рослин).

Шкоди завдають: гусениці.

Характер пошкодження: скелетують листя, об’їдають його до грубих жилок. Гусениці обплітають дерева павутиною.

Розвиток: літ метеликів спостерігається в кінці квітня – на початку травня та триває місяць. Тривалість їх життя становить 6-14 діб. Самки відкладають яйця на верхній і нижній бік листків (по 300-500 шт.) і вкривають яйцекладку прозорим тоненьким пухом. Через 5-10 діб після відкладання яєць відроджуються гусениці, які розвиваються 45-54 доби. Заляльковуються в захищених місцях. Розвиток лялечки триває 9-14 діб. Друге покоління метеликів з’являється в липні-серпні. Гусениці після завершення розвитку заляльковуються в серпні-вересні і входять в цій стадії на перезимівлю.

Плодючість: перше покоління – 1200-1500 яєць, друге – 2000-2300.

Кількість поколінь: 2.

Зимуюча стадія: лялечки під відмерлою корою дерев, рослинними рештками, в тріщинах парканів та в інших захищених місцях.

Заходи захисту: обробка інсектицидами: Антиколорад Макс (2.5 мл), Ато Жук (2-2.5 мл) на 5-8 л води. Обприскування проводити профілактично в період льоту метеликів задля недопущення появи гусениць, тому що при пізніх обробках робочий розчин препарату через наявність павутини на листках не зможе потрапити на шкідників