Блог

Піклуємось про ягідні кущі

Блог
Види кущів: які ягоди виростити в саду
Останніми роками ягідні кущі набувають популярності серед садівників завдяки високій рентабельності вирощування. Ягідники цінують як господарі, у кого мало місця на ділянці, так і ті, хто відводить великі площі під високоврожайні товарні сорти для продажу.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обробка кущів навесні – запорука захисту на все літо
Знаєте, про що мене запитують у березні щороку? Чим обробити кущі навесні і чи можна обробити кущі сечовиною.
При цьому важливо не пропустити момент, адже весняна обробка ягідних кущів від шкідників водночас попереджає розвиток хвороб і підсилює імунітет рослин.
Провідний експерт
Детальніше

Як доглядати за кущами в саду – поради та рекомендації “Аптеки садівника”
Фруктові кущі для саду – як доглядати за рослинами

Весна – гарячий сезон для садівників. Після довгої зими необхідно створити сприятливі умови для росту та розвитку кущів і дерев – обрізати сухі та пошкоджені гілки, провести обробку від шкідників і хвороб. Адже своєчасний догляд за фруктовими кущами забезпечить гарний урожай плодів.
Фруктові кущі для саду вимагають особливої ​​уваги. До розпускання бруньок їх необхідно прорідити та підрізати. Якщо своєчасно не провести дані роботи, насадження можуть не плодоносити. Які нюанси слід враховувати, щоб забезпечити правильний догляд за плодовими насадженнями? Як доглядати за кущами в різні пори року? Секрети садівництва розкриє спілка “Аптека садівника”.

Як доглядати за кущами в саду та збирати щедрий урожай

Ми створили окремий розділ, присвячений догляду за фруктовими насадженнями. Із матеріалів статей ви дізнаєтеся:

  • які види плодово-ягідних культур підходять саме для вашого саду;
  • яке місце обрати для посадки саджанців;
  • коли краще садити фруктові кущі для саду.
На сторінках розділу ви знайдете корисну інформацію від досвідчених дачників-садівників, яка допоможе наповнити комори смачними, корисними, багатими на вітаміни ягодами.
Наші експерти розкажуть:
  • як доглядати за кущами навесні – якими препаратами обробляти фруктові кущі для саду, щоб захистити їх від шкідників, при якій температурі можна починати обробку, скільки разів за сезон вносити засоби захисту;
  • обробка культур восени для профілактики хвороб;
  • підготовка саду до зими – що робити з рослинами, які погано переносять холод, чим можна вкривати кущі, щоб захистити їх від морозу.
Ми систематизували інформацію, щоб допомогти садівникам-початківцям вирощувати плодово-ягідні культури та мінімізувати можливі помилки, труднощі.

Як доглядати за кущами в саду – садівники-практики діляться досвідом

Кожен садівник мріє, щоб його сад рясно та регулярно плодоносив. Адже свіжі ягоди на столі, вирощені своїми руками – найкраща нагорода за труди. Практичні рекомендації на сайті про те, як доглядати за кущами, допоможуть розібратися з тонкощами агротехніки. Розповісти про свої успіхи, поділитися секретом збору щедрого врожаю, можна залишивши коментар до публікацій. Також ви можете поставити питання нашим експертам, скориставшись формою зворотного зв’язку, або зателефонувавши нам на гарячу лінію – 0 800 301 401. Звертайтеся, будемо раді допомогти!