Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Протруйники

Загальні рекомендації із застосування протруйників

Протруйники застосовують з метою захисту насіннєвого (посадкового) матеріалу, а в подальшому – і рослин від ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників і комплексу хвороб грибкового та бактеріального походження. Ці хімічні засоби захисту рослин попереджають появу хвороб і шкідників завдяки поєднанню різних механізмів дії та володіють як профілактичними, так і лікувальними властивостями.

ФУНГІЦИДНІ ПРОТРУЙНИКИ

Діючими речовинами в таких протруйниках є хімічні сполуки, які володіють фунгіцидними властивостями. Кожен окремо взятий протруйник здатен захищати насінину або бульбу від певного спектра хвороб. Тому при виборі протруйника потрібно керуватися цим правилом і підбирати препарат відповідно до посівного матеріалу та хвороб, які завдають найбільшої шкоди.

ІНСЕКТИЦИДНІ ПРОТРУЙНИКИ

Діючими речовинами в таких протруйниках є хімічні сполуки, які володіють інсектицидними властивостями. У зв’язку зі збільшенням чисельності ґрунтових, особливо багатоїдних та ранньопіслясходових шкідників, наразі широко застосовуються протруйники насіння (посадкового матеріалу), до складу яких входять наступні діючі речовини: імідаклоприд, тіаметоксам, клотіанідин, біфентрин та інші, здатні контролювати широкий спектр шкідників.

КОМБІНОВАНІ ПРОТРУЙНИКИ

Для комплексного захисту насіння (посадкового матеріалу) і сходів від хвороб і шкідників пропонуємо інсекто-фунгіцидний протруйник АС-Селектив® , який, окрім контролю шкідників, додатково захищає від комплексу найпоширеніших хвороб на відповідних культурах. Він також підвищує імунітет в період вегетації культур і має тривалий період захисної дії.

     

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Для захисту картоплі:

обрискування лунок: необхідну кількість препарату додати до води (на заданий об’єм) і ретельно перемішати. Провести обрискування площі під лунки для висаджування бульб картоплі або розсади овочевих культур. Робочий розчин необхідно рівномірно нанести на ґрунт (за допомогою обприскувача або іншого знаряддя);

протруювання бульб: необхідну кількість препарату додати до води (на заданий об’єм) і ретельно перемішати. Потім додати мікродобриво (за наявності) та перемішати до однорідності робочого розчину. Розкласти посадковий матеріал одношарово та рівномірно нанести робочий розчин за допомогою обприскувача, дозволити протруєним бульбам підсохнути і висадити у ґрунт. По можливості, протруєний посадковий матеріал слід висадити в короткий термін після протруєння – особливо це стосується сортів картоплі, що мають глибоко розміщені вічка.

Для захисту розсади овочевих і саджанців плодово-ягідних культур: необхідну кількість препарату додати до води (на заданий об’єм) і ретельно перемішати. Потім додати мікродобриво (за наявності) та перемішати до однорідності робочого розчину. Обробляти посадковий матеріал слід методом занурення в робочий розчин кореневої системи рослин і замочування в ньому протягом 3-4 годин перед висаджуванням у відкритий чи закритий ґрунт. Залишок робочого розчину розводять до 10 л і проливають ґрунт після висаджування. При додаванні до робочого розчину мікродобрив Авангард® у рослин краще приживається та розвивається коренева система, покращується фізіологічний стан і підвищується стійкість до несприятливих умов навколишнього природного середовища.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

При протруюванні норма витрати робочого розчину залежить від виду культури та самого препарату. Для більшості протруйників зернових колосових культур вона становить 1.0 л на 100 кг насіннєвого матеріалу, для бульб картоплі – 1.0-1.5 л на 100 кг.

ОСОБЛИВОСТІ ДОСЯГНЕННЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРЕПАРАТУ

Необхідно використовувати лише чисте, відкаліброване, непошкоджене насіння, посадковий матеріал, в якому відсутні сторонні домішки та пил. Це забезпечить високоефективний процес протруювання. Під час протруювання уважно стежте за якістю та рівномірністю розподілу робочого розчину по поверхні оброблюваного насіння, а також за нормою витрати розчину і ступенем забарвлення зерна, бульб. Не рекомендовано проводити протруювання, якщо матеріал був оброблений іншими препаратами – це може знизити ефективність попереднього препарату.

     

 

Вгору