Ми захищаемо вас від підробок. Щоб перевірити продукцію на справжність — введіть код з упаковки (під захистним покриттям) та відправте його.

Перевірити зараз:

 
 

 

     Перевірити іншими засобами:

        

Аптека Садівника піклується про кожного покупця. Ми щиро радіємо за ваші квітучі сади, щедрий врожай та затишні ділянки. І саме тому дуже засмучуємось, якщо чуємо про підробки, з якими стикаються наші клієнти.

Сьогодні ця проблема як ніколи актуальна, адже фальсифікат охопив від 50% до 80% українського ринку (за даними різних джерел). Найчастіше підробляють засоби для захисту рослин у невеликому фасуванні. Ми дуже просимо вас бути уважними, адже такі препарати не проходять ніякого контролю. Вони можуть не тільки негативно вплинути на майбутній урожай, а й зашкодити вашому здоров'ю!

На жаль, неможливо одразу відстежити всі підробки, які шахраї випускають під виглядом продукції Ukravit. Саме тому для наших споживачів ми розробили спеціальний віджет для перевірки оригінальності.

Відтепер перевірити засоби можливо прямо перед покупкою! Зробити це можна через інтернет сайт Аптека Садівника або за допомогою наших швидких ботів у Telegram, Viber чи Facebook Messenger.

Давайте подивимось, як це працює!

 

Як перевірити оригінальність продукції

З 2019 року препарати в пакетиках виробництва Ukravit маркуються спеціальним 6-ти значним кодом — E-CODE. Він є унікальним і наноситься на заводі прямо під час виробництва. E-CODE ніколи не повторюється.

Зараз спеціальне 6-ти значне маркування наноситься на препарати, які підробляють найчастіше, це:

Антихрущ у дозуванні 10 та 30 мл

Бінарний комплекс АТО Жук 3 мл + Гулівер Стимул 10 мл.

 


 

Для того, щоб перевірити код, необхідно ввести у віджет комбінацію, яка розташована на зворотній стороні пакетика. Ви знайдете її під датою виробництва (третій рядок). Результат перевірки ви побачите одразу:

YES – якщо номер вірний та оригінальний. Також у цьому випадку буде зазначена назва та дозування препарату;

NO – у разі, якщо ви тримаєте в руках підробку або допустили помилку при введені коду;

OOPS – при помилковому коді (недостатній або надмірній кількості знаків). Потрібно перевірити код на пакетику та спробувати знову

 e-code_1.png

 

Для швидкого доступу до перевірки можна скористатися аналогічним віджетом у найпопулярніших соціальних мережах.

Telegram чи Facebook Messenger – необхідно ввести у пошуку UKRAVIT E-CODE та слідкувати за підказками у діалоговому вікні.

Viber — треба відсканувати QR код на пакетику чи перейти за посиланням.

Ви також можете звернутися на безкоштовну гарячу лінію Ukravit 0800 301 401

 


e-code_2.png 

Як перевірити оригінальність продукції

 

Аптека Садівника робить усе можливе, щоб ви насолоджувались відмінним результатом продукції Ukravit. Ми працюємо над вдосконаленням технологій і плануємо запустити маркування й інших препаратів. Але поки ми у процесі, будь ласка, дотримуйтесь деяких рекомендацій під час покупки:

Компанія Ukravit не випускає препарати ТМ Аптека садівника в ампулах та шприцах. Якщо вам до рук потрапив засіб для рослин із логотипом Ukravit у вигляді ампули чи шприца — це підробка, яка може виявитися небезпечною.

Пляшки з препаратом Ukravit не мають E-CODE, але оснащені спеціальним маркуванням на тарі — логотипами “Аптека Садівника” на ковпачку, фользі, у верхній частині пляшки. Також наноситься логотип Urkavit у нижній частині тари.

 

Найбезпечніший варіант — замовляти продукцію прямо на сайті Аптеки Садівника або у офіційних дистриб'юторів. Це гарантує справжність препаратів та їх належну якість. Але, незалежно від марки та виду засобів, які ви будете купувати, будь ласка, будьте обережні. Ніякі обіцянки шахраїв не варті людського здоров’я.

Аптека Садівника бажає вам пишної рослинності та багатого врожаю.