Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Стимулятори росту та мікродобрива

Застосування стимуляторів росту, антистресантів і добрив із мікроелементами ТМ Авангард

Стимулятори росту рослин – це комплекс біологічно активних речовин, що активують ріст і розвиток культур та позитивно впливають на їх продуційні процеси. Під їх впливом на 8-10% підвищується польова схожість, на 3-5% – енергія проростання насіння, активуються ріст і розвиток кореневої системи, вегетативних органів, на 10-30% підвищується врожайність і поліпшується якість товарної продукції.

Антистресанти – це добрива, які містять легкодоступні культурам L-амінокислоти та інші біологічно активні сполуки, що активують біохімічні процеси, синтез білкових і ростових речовин у культур за стресів. Добрива ТМ Авангард – це добрива, які містять макро- (N, P, K), мезо- (Ca, Mg, S) та мікроелементи (Mn, Zn, Fe, B, Cu, Mo, Co) в легкодоступній культурам хелатній формі. Вони збагачені амінокислотами, гуміновими сполуками, бурштиновою кислотою, фітогормонами та іншими біологічно активними речовинами. Мікроелементи та біологічно активні сполуки швидко проникають у клітини культур, активують їх обмінні процеси, підвищують стійкість культур до хвороб, стресів і підвищують їх продуктивність.

Гумінові сполуки – це природні високомолекулярні сполуки, що утворилися в процесі гуміфікації рослинних решток у вологому середовищі за анаеробних умов. Вони проявляють акумулятивні властивості і мають високий вміст макро-, мезо- та мікроелементів. Гумінові сполуки проявляють стимулюючі властивості для формування добре розвиненої кореневої системи культур, підвищення вмісту хлорофілу в листках, формування більшої площі листкової поверхні та підвищення врожайності.

Фітогормони

Гібереліни – група речовин високої фізіологічної активності, які стимулюють проростання насіння культур, порушують його період спокою та активують їх ріст у висоту.

Ауксини – група фітогормонів, які регулюють процеси поділу та розтягування клітин, позитивно впливають на формування коренів, провідних пучків, оплодня.

Цитокініни – група гормонів, які стимулюють ділення клітин. Вони активізують метаболізм у клітинах, стимулюють процеси клітинного ділення, уповільнюють процеси старіння.

     

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Перед початком позакореневого підживлення потрібно перевірити та підготувати обприскувач: встановити його справність, ретельно промити бак, трубопровід і наконечник форсунки, яким розпилюється робочий розчин. Перевірити герметичність обприскувача (розчин під тиском не повинен витікати через різьбові щілини). При приготуванні робочого розчину ємність обприскувача заповнити водою на ½ або ¾ об’єму і додати всі складові в такій послідовності:

• Рекомендована норма підкислювача-кондиціонера Айворі Плюс.

• Добрива ТМ Авангард.

• Традиційні добрива – аміачна селітра, сульфат магнію, сульфат амонію, монокалійфосфат або інші; карбамід додають в останню чергу після розчинення всіх складових, бо він знижує температуру робочого розчину.

• Засоби захисту рослин відповідно до інструкції виробника.

• Поверхнево-активні речовини додаємо в останню чергу, щоб запобігти утворенню надмірної кількості піни. Д

алі доливаємо ємність обприскувача до повного об’єму, ретельно перемішуємо робочий розчин до повного розчинення складових і приступаємо до підживлення культур. Для приготування робочого розчину рекомендується застосовувати м’яку чисту проточну воду, яка має температуру не менше +10°С. При змішуванні добрив і засобів захисту рослин рекомендується попередньо перевірити їх на сумісність. При цьому не повинен утворюватися осад, розшарування, збивання складових у грудки, неповне розчинення однієї зі складових. Приготований робочий розчин застосовується якомога швидше, щоб запобігти руйнуванню хелатів (комплексонатів) металів добрив ТМ Авангард і не погіршити їх біологічну ефективність.

ПЕРЕДПОСАДКОВА ОБРОБКА РОЗСАДИ ТА САДЖАНЦІВ

Розчинити рекомендовану норму добрива у 10 літрах води та приготувати робочий розчин. Помістити на 3-4 години кореневу систему розсади, саджанців дерев, кущів або фланців полуниці садової в робочий розчин і висадити в ґрунт.

ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ

Розчинити розрахункову норму добрива в 500-700 мл води та приготувати робочий розчин. Замочити насіння овочевих або інших культур на 3-4 години в робочому розчині. Потім насіння просушити в провітрюваному приміщенні або відразу висіяти у ґрунт.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Позакореневе підживлення культур проводити при температурі повітря не вище 25°С, увечері або рано вранці. Не рекомендується проводити підживлення культур при інтенсивному сонячному випромінюванні, поривчастому вітрі (понад 5 м/с), при дощі та росі на культурах. Під час позакореневого підживлення потрібно уважно стежити за рівномірним розподілом робочого розчину по вегетативній поверхні культур та за його нормою витрати.

     

Вгору