Блог

Газон

Блог
Бур’яни на газоні – як боротися?
Газон здається найменш трудомісткою частиною в нашому саду. Але часто при його вирощуванні виникає неприємність – поміж однорідної травички там і сям починають рости бур’яни: хвощ польовий, амброзія, кульбаба, подорожник, осот, берізка та десятки інших небажаних гостей. Крім того, що бур’яни на газоні створюють естетичний дисбаланс, якщо нічого не робити, то рано чи пізно вони витіснять сходи газонних злаків.
Що ж робити та як вивести бур’яни з газону? Нижче у статті я розповім про кілька способів боротьби з бур’янами.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Гарний газон: 5 кроків до мрії
Газон – це частинка нашої мрії про красиве життя. Якщо є газон, то є і клумба, доріжки, садові меблі… Коли ділянка вкрита акуратною травою, це не лише радує око, а й робить сад та подвір’я чистим і охайним, а плоди при цьому падають не на землю, а на м’який зелений килимок.
Нижче у статті я розповім, що треба робити, щоб облаштувати якісний та гарний газон.
Провідний експерт
Детальніше

Догляд за газоном в саду – корисні поради досвідчених садівників
Облагороджуємо садовий газон: як доглядати за присадибною ділянкою

Саджаючи біля будинку сад, кожен садівник прагне зробити його індивідуальним. Дуже красиво виглядають прикраси з камінців, квітники. Але найважливішою окрасою садової території все ж таки залишається рослинність. Мова йдеться не тільки про дерева та кущі. Важливу роль мають і трав’янисті насадження.
Садовий газон виконує як естетичну, так практичну функцію, допомагаючи розділити окремі ділянки саду, озеленити територію. Тому складно дорікнути дачникам-садівникам, у яких садовий газон займає левову площу території.
Як облаштувати ділянку та доглядати за газоном в саду, боротися з бур’янами, щоб шкідливі рослини не витіснили газонні трави? Отримати відповіді на ці питання допоможе спілка “Аптека садівника”. Ми підготували спеціальний розділ, в якому досвідчені садівники діляться досвідом, як облагородити територію біля будинку.

Правильний догляд за газоном – секрети від “Аптеки садівника”

У матеріалах містяться практичні рекомендації від наших експертів як виростити доглянутий садовий газон. Отримати зелену галявину біля будинку можна, взявши на озброєння наступну інформацію про:

  • типи газонів – основні відмінності газонних трав, переваги окремих видів;
  • підготовку ділянки – вимоги до місця, відведеного під садовий газон, застосування препаратів для знищення бур’янів;
  • систему поливу;
  • підстригання газонної трави;
  • внесення добрив, стимуляторів росту;
  • профілактику грибкових захворювань.
Систематичного доглядайте за садовим газоном, своєчасно очищайте ділянку від бур’янів і отримаєте красиву, доглянуту присадибну галявину.

Догляд за газоном – поставте питання досвідченим садівникам

Залишилися питання, який тип газону краще обрати та як за ним доглядати? Зверніться за порадою до експертів спілки “Аптеки садівника”. Вони дадуть практичні рекомендації, які допоможуть вирішити ваші проблеми. Звернутися за допомогою можна, залишивши повідомлення через форму зворотного зв’язку, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 0800 301 401 або описати проблему в рубриці “Запитати експерта”. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти!
Беріть участь в обговореннях, діліться власним досвідом та напрацюваннями у коментарях до статей. Ваші рекомендації можуть допомогти багатьом садівникам-початківцям.