Блог

Кавун

Блог
Вирощування та догляд за кавунами
Яке літо без кавунів? У південних областях це найвигідніша валюта городників у липні-серпні.
Проте господарі й у інших регіонах країни часто запитують мене про догляд за кавунами, їх вирощування на своєму городі. Насправді це не складно, знаючи основи агротехніки і обравши районовані сорти.
Вирощування кавунів сіянцями вимагає збалансованого ґрунту для висадки посівного матеріалу. Приготуйте суміш з третини дернової землі, перегною і торфу. Можна додати пісок або тирсу для поліпшення структури ґрунту.
Провідний експерт
Детальніше

Як виростити кавун і диню: збираємо щедрий урожай баштана
Вирощування дині та кавунів у відкритому ґрунті

Баштанні культури – те, без чого неможливо уявити жоден літній сезон. Напевно немає людини, яка б в липні-серпні не бажала поласувати їх смачними ароматними плодами. Як виростити кавуни на городі – цікавить багатьох дачників-городників. Відомо, що кавун і диня – це теплолюбні культури, які дають щедрий урожай у південних регіонах. А ось як виростити кавун садівникам із інших областей? Головне – правильно вибрати сорт для посадки.
Усі секрети вирощування дині, кавуна розкрити неможливо, адже на різних ділянках грунт має різний склад, та й погода може підготувати сюрпризи. Але загальні правила агротехніки ніхто не відмінював. Тому своєчасний та ретельний догляд за культурами допоможе зібрати хороший урожай плодів.
Як виростити кавун, які особливості вирощування дині? Про ключові технології агротехніки баштанних культур розповість спілка “Аптека садівника”.

Як виростити кавуни на городі – корисні рекомендації “Аптеки садівника”

  Статті, присвячені вирощуванню найбільшої ягоди на городі, розкажуть про

  • посів насіння у відкритий ґрунт – коли найкраще висівати посівний матеріал, якими препаратами обробляти насіння, здійснювати підгодівлю саджанців;
  • обробку ґрунту від бур’янів та шкідників – особливості внесення засобів захисту рослин;
  • систему поливу; 
  • підгортання і мульчування рослин для посилення росту стебла;
  • профілактику хвороб.
Якщо ви будете дотримуватися даних рекомендацій, то зможете виростити кавуни на городі без зайвих клопотів.

Вирощування дині – поради досвідчених городників

Солодка ароматна диня не тільки дуже смачна, а й корисна. Щоб різні сорти культури приносили відмінний урожай, слід:
  • правильно вибрати місце для посадки;
  • підготувати ґрунт для висівання насіння;
  • боротися з бур’янами, шкідниками, захворюваннями.
Як виростити кавуни на городі, дині – урожай на “5+”

Якщо ви забезпечите своєчасний і ретельний догляд за кавуном, динею, то гарантовано зможете зібрати гарний урожай плодів. Корисна інформація на сайті стане для цього відмінним порадником. Якщо виникнуть труднощі, зверніться за допомогою до наших фахівців. Це зручно зробити, скориставшись рубрикою “Запитати експерта”, написавши повідомлення через форму зворотного зв’язку або зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 301 401. У коментарях до статей діліться особистим “кавуновим і диньовим” досвідом!