Блог

Вишня

Блог
Хвороби вишні: від чого дерево скидає листя серед літа
Вишні – дуже цінні дерева для українців, а їхні ягоди за популярністю у стравах поки що жодна кісточкова культура не перевершила. Вареники, пироги, торти, наливки – без вишень наш стіл не повний. І нібито це широко поширене дерево, яке давно вирощується, а от як тільки проблеми із урожаєм – мої знайомі постійно звертаються до мене. Чому вишня не родить, хоч цвіте, через що обсипається листя серед літа…
Вишня – доволі ніжне дерево, яке часто потерпає від грибкових хвороб. Вони і є причиною, чому падає урожай. Розглянемо, які хвороби найчастіші є у вишневих садках.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обрізка вишні навесні: від формування крони до омолодження старих дерев
Провідний експерт
Детальніше

Вирощування черешні і вишні – садівництво на “5+”
Все про вишню, вирощування черешні – рекомендації від “Аптеки садівника”

Стиглі, соковиті ароматні ягоди, медовий смак варення, ніжно-білі квітучі сади – у кожного виникають свої асоціації, коли мова заходить про дерева вишні та черешні. Серед усіх фруктових дерев плоди культур за популярністю поступаються місцем, мабуть, лише яблуні. І як же приємно ще навесні, коли більшість плодових культур тільки цвіте, насолодитися стиглими ягодами, насиченими вітамінами і корисними речовинами.
Виростити черешневий та вишневий сад на присадибній ділянці, який буде регулярно і рясно плодоносити, вдається далеко не кожному садівнику. Вирощування вишні та черешні вимагає регулярного догляду за деревами. Крім того, необхідно брати до уваги кліматичні умови, характерні для вашої регіональної зони, адже для вибраного сорту клімат може не підходити.
Все про вишню та дерево черешні – вирощування, посадка, обрізка, система поливу – можна дізнатися в спеціальному розділі, який підготувала спілка “Аптека садівника”. На сайті зібрана корисна інформація про культури, яка допоможе садівникам-початківцям і любителям виростити пишні сади.

Вирощування вишні – як доглядати за плодовою культурою

Вишня – дерево або кущ сімейства Рожеві. Сьогодні виведено дуже багато сортів рослини. Займаючись вирощуванням вишневого саду, слід враховувати:

  • особливості обрізки – коли і як формувати крону, правила омолодження старих насаджень, як обрізати деревовидні і кущові насадження;
  • методи боротьби з хворобами – чим небезпечні для дерева різноманітні захворювання, якими препаратами обробляти гілки, щоб захистити рослини від грибкових хвороб, коли проводити обприскування;
  • систему підживлення дерев мінеральними й органічними добривами.
Правильна технологія вирощування черешні, вишні = запорука високого врожаю

Отримати більше корисної інформації можна, звернувшись до наших фахівців. Для цього скористайтеся рубрикою “Запитати експерта”. Професійні садівники дадуть відповіді на запитання читачів, допоможуть вирішити проблеми корисною порадою. Також можна поставити питання, зателефонувавши нашим консультантам за номером гарячої лінії 0 800 301 401 або залишивши коментар до статті. Діліться своїми досягненнями і новими ідеями в галузі садівництва вишні та черешні!