Блог

Персик

Блог
Сорти персика: урожай з липня до вересня
Кращі сорти персика в Україні можна виростити в більшості регіонів. Обираючи, який сорт персика посадити, зверніть увагу, що нині існує багато районованих сортів. Також доступні найкращі сорти американської та канадської селекції, які завоювали популярність у наших садівників.
Нижче в статті я розповім про найсмачніші сорти персика, які витримують сильні морози та мають стійкість до хвороб, зокрема, кучерявості листя.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Хвороби персика: як розпізнати і чим обробляти
Хвороби персика та їх лікування – це питання, які хвилюють кожного, хто вирішив посадити це плодове дерево у себе в саду. Це південна рослина, яка любить багато сонця й тепла. При вирощуванні персика на чорноземі, який досить добре затримує вологу, важливо знати про грибкові хвороби персика, якими часто уражаються дерева в холодні ночі після дощів.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обробка персика навесні від шкідників та хвороб
Вирощування дуже гарного, але примхливого дерева персика дуже залежить від догляду садівника. Обробка персика має бути однією із пріоритетних завдань господаря, адже персик – південна культура, яка здебільшого вирощується не завжди в південних областях, тому й викликає труднощі вирощування. Головне при цьому не забувати вчасно робити обприскування персика, щоб у майбутньому отримувати щедрі врожаї та прибутки. У статті нижче я розповім, якою має бути весняна обробка персика від шкідників та хвороб.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Як доглядати за персиком: поради садівникам
Персик – дерево теплолюбне, проте селекціонери вивели чимало районованих сортів і для північних областей. Правильний догляд за персиком – запорука того, що дерево плодоноситиме багато років. Нижче я розповім, як зробити так, щоб дерево добре себе почувало у вашому саду.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Кучерявість персика – як зарадити лиху?
Персик хоч і вважається південним деревом, однак селекціонери вивели безліч районованих сортів для більшості регіонів України. Персикові дерева чудово себе почувають у північних областях України, де не так багато сонця, проте його вистачає для плодоношення цих сортів.
І ось майже кожен садівник, який купив і посадив у себе персик, на другий-третій рік стикається з незрозумілим закручуванням листя – хворобою кучерявість листя персика.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Посадка персика восени та навесні
У мене є друг на Черкащині у Смілянському районі, який мріяв збирати ящиками власні соковиті персики ще у серпні, як це роблять у приморських селищах. Знаючи, що це південне дерево, він часто мене розпитував, коли і як посадити персик, чи правильно саджати персик навесні і де саме на ділянці це краще зробити.
Провідний експерт
Детальніше

Усе про вирощування персика та нектарина в саду
Дерево нектарин, персик – вирощування і догляд за насадженнями

Ніжна і ароматна, медово-солодка м’якоть персикових плодів не лише дуже смачна, а й має лікувальні властивості. Фрукти містять великий запас вітамінів, органічних кислот, мінералів, включаючи залізо, кальцій, магній, йод та інші. Такий набір корисних для організму людини речовин сприяє профілактиці різних захворювань.
Дерево персик вирощують у своєму саду багато дачників-садівників. Адже поласувати влітку домашніми соковитими плодами хочуть і діти, і дорослі. Але персикове дерево досить примхливе, вимагає ретельного догляду і своєчасної обробки. Лише правильне вирощування персика дозволить збирати щедрий урожай, вирощений своїми руками.
Як виростити персик, щоб на третьому-четвертому році життя плодоносні дерева на вражали хвороби і шкідники? Які профілактичні заходи проводити? Усе про вирощування персика в саду ви дізнаєтеся, ознайомившись із публікаціями спілки “Аптека садівника”. Ми створили спеціальний розділ, в якому досвідчені садівники діляться секретами, як виростити персик та дерево нектарин, розкажуть про методи боротьби зі шкідниками, захворюваннями, які засоби захисту рослин слід використовувати для обробки насаджень.

Дерево нектарин – технологія вирощування для збору щедрого врожаю

Щоб урожайність культури була високою, необхідно вибрати правильне місце і оптимальний час для посадки саджанців. Дуже важливо підібрати місце в саду, де буде рости дерево. Нектарин не любить протягу, тому для посадки краще обирати територію на північній стороні ділянки. Чудово, якщо дерево буде захищати огорожа. Також зверніть увагу на ґрунт: він повинен бути досить сухим.
Але це далеко не всі моменти, які слід враховувати, вирощуючи нектарин. Із наших публікацій ви дізнаєтесь:

  • для чого і якими препаратами обробляти кореневу систему до висадки саджанців у ґрунт;
  • особливості весняної та осінньої посадки;
  • вимоги до складу ґрунту;
  • внесення добрив.
Вирощування персика – особливості догляду за деревами

Після посадки дерево персик вимагає ретельного догляду. У матеріалах на сайті зібрано багато корисної інформації про:
  • найпоширеніші хвороби та методи їх лікування;
  • особливості обробки насаджень від шкідників – внесення препаратів восени, навесні, влітку;
  • обрізання гілок, формування крони;
  • систему поливу.
Дотримуючись рекомендацій, якими поділилися наші досвідчені садівники, ви гарантовано зможете отримувати рясний урожай соковитих фруктів, і вирощування персика буде приносити одне задоволення.

Як виростити персик, нектарин – садівники діляться досвідом

Якщо залишилися питання, пов’язані з вирощуванням персика та нектарина, звертайтеся до наших експертів. Це можна зробити, скориставшись спеціальною рубрикою “Запитай експерта”, надіславши повідомлення через форму зворотного зв’язку або залишивши коментар до однієї зі статей. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти!