Блог

Груша

Блог
Найбільші та найсолодші сорти груш
Груші в саду – це завжди прикраса, особливо, коли дерева увішані солодкими соковитими плодами, які до того ж зберігаються не гірше за яблука. Кращі сорти груш дарують щедрий урожай, і навіть посадивши лише декілька грушевих дерев, ви не пожалкуєте – їх можна висушити і використовувати в узварах, робити желе та варення.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Шкідники на груші та боротьба з ними
Галовий кліщ на груші, листовійка на груші, попелиця на груші – ці та інші шкідники здатні позбавити спокою і сну тих садівників, які посадили грушеві дерева і розраховують отримати високий урожай. Тим більше, що груші коштують набагато дорожче за яблука, і втратити хороший урожай означає втратити хороший прибуток.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Щеплення груші: для різноманіття, запилення і омолодження
Як щепити грушу – питання, яке хвилює багатьох садівників-початківців. Зазвичай це дерево обділене увагою садівників, бо майже не завдає клопоту. Але ті, хто займається щепленням плодових дерев, часто експериментують і з грушевими деревами, прищеплюючи на них нові сорти.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Як правильно обрізати грушу: технологія та терміни
Обрізка груші – найменш клопітна справа для садівника. Це дерево росте прекрасно і без обрізки, але для хорошого врожаю гілки час від часу треба вкорочувати. Якщо ви задаєтесь питанням, як обрізати грушу та коли, кращий час для цього – рано навесні.
Провідний експерт
Детальніше

Все про грушу: вирощуємо грушевий сад
Технологія вирощування груші – поради для садівників

Більшість щасливих власників садової ділянки займаються вирощуванням груші. Дерево цінується серед садівників, адже кожного сезону дає багато солодких соковитих плодів. Фрукти можна сушити, маринувати, робити з них соки і компоти, варити джеми, варення. Крім того, вони дуже корисні та мають гіпоалергенні властивості.
Грушевий сад не вибагливий у догляді. Тому часто садівники вважають, що не обов’язково приділяти грушевим насадженням багато уваги. Але це помилковий підхід. Правильна технологія вирощування груші дуже важлива для дерева. Якщо не дотримуватися правил, пов’язаних із вибором саджанців, місця для посадки, своєчасної обробки дерева груші, то воно плодоносити не буде.
Як виростити грушевий сад, доглядати за деревами, розповість спілка “Аптека садівника”. Наші експерти розкажуть все про грушу, що необхідно знати садівникам-початківцям, щоб регулярно збирати щедрий урожай фруктів.

Технологія вирощування груші – поради та рекомендації “Аптеки садівника”

У розділі, присвяченому вирощуванню груші, ви знайдете матеріали, які розкривають наступні аспекти:

  • посадка саджанців – коли висаджувати грушевий сад, вибір оптимального місця для посадки, як правильно підготувати яму;
  • обрізка та формування крони – якою має бути оптимальна висота дерева, коли вперше проводити обрізку гілок;
  • правила щеплення для виведення нових сортів і прискорення плодоношення;
  • технологія вирощування груші – методи боротьби зі шкідниками. Які препарати використовувати для обробки, коли вносити засоби захисту, щоб рослини росли здоровими.
Якщо дерево груша отримає своєчасний і правильний догляд, то ви зможете регулярно робити щедрий запас ароматних соковитих плодів.

Все про грушу: як зібрати рясний урожай

Виникли труднощі під час посадки та вирощування грушевих насаджень, не знаєте як доглядати за грушевим садом? Поставте питання досвідченим садівникам. Вони підкажуть дієвий метод, який допоможе вирішити вашу проблему. Звернутися за допомогою можна, зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 301 401, написавши повідомлення через форму зворотного зв’язку або залишивши коментар до публікації.
Також ми створили рубрику “Запитати експерта”, в якій ви можете описати свою проблему. Наші дачники-садівники дадуть дієву пораду та поділяться досвідом, щоб ваші труди були винагороджені гарним урожаєм. Звертайтеся, будемо раді допомогти!