Блог

Цибуля

Блог
Особливості зберігання цибулі та часнику
Виростити урожай – це лише половина справи, не менш важливо зберегти його до весни. Тривалість зберігання часнику і цибулі залежить від кількох умов: температури, вологості та вентиляції.
Нижче в статті я розповім, які прийоми допоможуть зберегти до весни часник, зберігання якого є складнішим, ніж цибулі. Також ви дізнаєтеся про правильне збирання і зберігання цибулі.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Обробка цибулі перед посадкою: перша битва за врожай
Цибуля на нашому столі – чи не найперший і найцінніший постачальник вітамінів. Проте доволі часто при вирощуванні та зберіганні на цибулю полюють безліч хвороб і шкідників. Вберегти рослини від них можна своєрідною «вакцинацією», тобто обробкою цибулі перед посадкою.
Найчастіше ми вирощуємо ріпчасту цибулю з дрібних цибулинок – діток, сіянки (до 3 см у діаметрі), які торік виросли з насіння. Саме для них і використовується передпосадкова обробка. Проведіть експеримент: посадіть на одній грядці цибулини без обробки, а на іншій після замочування, і ви переконаєтесь, що оброблена цибуля сходить швидше, й урожайність у неї краща.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Вирощування зеленої цибулі: секрети отримання вітамінів
Як виростити зелену цибулю вдома, щоб не лише не купувати перші вітаміни до салату, а й заробити на цьому? Вирощування зеленої цибулі справа настільки проста, що буде під силу будь-якому господарю. І навіть міські жителі можуть навчити, як виростити зелену цибулю – наприклад, у мішках. Нижче у статті я розповім про тонкощі агротехніки за порядком.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Хвороби і шкідники цибулі: як вберегти урожай
Цибуля, як і більшість городніх культур, потребує захисту від шкідників та хвороб. На щастя, ця культура не надто вибаглива, тому впоратися із можливими проблемами за умови вчасного піклування нескладно.
Нижче в статті я розповім, чому жовтіє листя цибулі та як позбутися шкідників цибулі, щоб отримати здоровий урожай.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Посадка цибулі: поради для доброго урожаю
Садіння цибулі – справа нехитра, але не всім вдається зібрати й зберегти високий урожай. У кожної культури є секрети вирощування, і треба точно знати, коли садити цибулю та як підготувати цибулю до посадки. Також дуже важливий вибір ділянки, інакше посадка цибулі не принесе очікуваних результатів. Нижче в статті спробуємо розібратись, які фактори є запорукою якісного урожаю цибулі, щоб зберегти овоч до весни в коморі.
Провідний експерт
Детальніше

Все про цибулю та часник – вирощування, посадка і догляд за овочами
Вирощування цибулі та часнику – городники діляться досвідом

Незамінні овочі на городі – цибуля та часник. Вирощування, догляд за культурами – питання, які цікавлять багатьох городників, адже жодна господиня на кухні не обійдеться без цих овочів. Із ними страви мають особливий аромат, смак. А самі плоди дуже багаті на вітаміни, чудово захищають організм від мікробів та вірусів.
Щоб зібрати відмінний урожай овочів, за культурами потрібен систематичний догляд. Вирощування цибулі – справа не складна і під силу навіть городникам-початківцям. Необхідно забезпечити своєчасний полив насаджень, прибирати з грядок бур’яни, боротися зі шкідниками. Дотримуючись цих простих правил, ви зможете виростити великі головки овочів.
Все про часник, зелену цибульку ви дізнаєтеся з публікацій, підготованих спілкою “Аптека садівника”. Технологія вирощування часнику та цибулі – окремий розділ, в якому ми зібрали корисні поради та рекомендації досвідчених городників.

Технологія вирощування часнику, цибульки – усе, що необхідно знати про культури
Дачники-городники підготували рекомендації про агротехніку рослин. Із публікацій можна дізнатися все про цибулю та часник:

  • обробка посівного матеріалу перед посадкою – просушування і прогрівання зубчиків, передпосадкова дезінфекція для боротьби з хворобами;
  • вирощування зеленої цибульки;
  • боротьба з хворобами та шкідниками – чим обробляти цибулини перед посадкою, обприскувати зелені пір’я;
  • правила сівозміни, посадка навесні та на зиму;
  • підживлення, полив сходів;
  • особливості зберігання, розмноження улюблених сортів.
Технологія вирощування часнику та догляду за цибулею нескладна. Головне пам’ятати, що рослинам необхідна велика кількість вологи. Природних опадів буде недостатньо, адже без поливу в посушливі роки головки будуть дрібними.

Все про часник і цибульку – секрети хорошого врожаю

Якщо ви не знайшли необхідну інформацію та маєте якісь питання, зверніться за допомогою до наших експертів. Це можна зробити, скориставшись формою зворотного зв’язку, зателефонувавши консультантам за номером гарячої лінії 0 800 301 401 або залишивши коментар до статей. Ми завжди готові допомогти слушною порадою, щоб ви могли зробити щедрий запас вітамінів на зиму, а процес роботи на грядках приносив одне задоволення.
Ми будемо раді, якщо ви поділитеся своїми досягненнями, новими методами агротехніки, адже технологія вирощування часнику, цибулі залежить також від регіону та погодних умов. Звертайтеся – будемо раді допомогти!