Блог

Редис

Блог
Редис: все що треба знати про вирощування
Весна приносить перші городні вітаміни – редис та цибулю. Вирощування редису нібито найлегша для городника справа, але й у ній є свої хитрощі, як зберегти врожай від хвороб, шкідників і несприятливих умов.
Давайте розберемося, від чого залежить якість та кількість соковитих коренеплодів на наших грядках.
Провідний експерт
Детальніше

Як виростити редиску – секрети вирощування овочів
Тонкощі вирощування редису – як зібрати високий урожай

Ранній овоч на грядці, який один із перших достигає ранньою весною, це редиска. Після зими хочеться свіжих овочів, насичених вітамінами і поживними речовинами, і салат із свіжими домашніми коренеплодами саме те, що треба. Вирощування редиски на городній ділянці цікавить багатьох городників. Тим більше, що догляд за культурою не потребує значних зусиль. Овоч не вимагає створення спеціальних умов на ділянці і до погоди невибагливий. Тому редиску вважають однією з найбільш простих в агротехніці.
Але останнім часом багато городників скаржаться, що догляд за редискою не приносить бажаного урожаю. Насіння не проростає, не утворюються коренеплоди або рослина відразу йде в стовбур – багатьом дачникам-городникам це знайомі ситуації.
Як виростити редиску, яким повинен бути догляд за культурою, щоб отримати щедрий урожай, а плоди були хрусткими і соковитими, розповість спілка “Аптека садівників”. У спеціальному розділі ми зібрали корисні поради досвідчених городників, як доглядати за редискою, виростити культуру, захистити сходи від шкідників та хвороб.

Як виростити редиску – правильний догляд за овочами

У матеріалах зібрана і систематизована інформація від досвідчених садівників-городників, яка допоможе виростити редиску соковитою і хрусткою. Із публікацій ви дізнаєтесь:

  • як правильно вибрати місце і час для висівання насіння;
  • особливості передпосівної обробки – якими препаратами варто обробляти посівний матеріал;
  • як виростити редиску в теплиці; 
  • особливості прополки і поливу рослин;
  • підживлення сходів – внесення азотних і органічних добрив;
  • методи боротьби зі шкідниками, хворобами, бур’янами – правила обробки засобами захисту рослин.
Секрети вирощування редиски: запитайте досвідчених городників

Виникли труднощі, пов’язані з вирощування редиски, коренеплоди маленькі і тоненькі, зверніться з питанням до наших експертів. Це можна зробити, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 0800 301 401, відправивши повідомлення через форму зворотного зв’язку або залишивши коментар в рубриці “Запитати експерта”. Ми допоможемо вирішити вашу проблему.
У свою чергу ви можете поділитися напрацюваннями в області овочівництва, садівництва залишивши коментарі до статей. Звертайтеся, будемо раді допомогти!