Блог

Боротьба з бур'янами

Блог
Як позбутися від осоту на городі?
Чимало часу забирає боротьба з бур’янами. Нерідко городників хвилює питання: що робити, коли осот на городі дошкоджає улюбленим культурам. Якщо городнього або колючого (однорічного) з не дуже потужною кореневою системою позбутися легше, то боротьба з осотом польовим (багаторічним) непроста. Його коріння проникає на глибину 3‒4 м, а зі зрізаних решток розвивається нова рослина.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Як вивести пирій з городу?
Пирій повзучий ‒ справжній «головний біль» для городників. Це бур’ян родини злакових. Чудово себе почуває на родючих ґрунтах, підготовлених для овочевих культур. Є багато причин для того, щоб дачників з року в рік хвилювала тема ‒ боротьба з пирієм. Давайте ознайомимося з особливостями рослини-шкідника. Також я розповім вам про спосіб як подолати пирій, що був випробуваний мною особисто.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Боротьба з бур’янами на городі
Хвощ польовий, пирій повзучий, осот ‒ це найбільш поширені городні бур’яни, які докучають господарям своїм невпинним зростанням серед культурних рослин. Також часто зустрічаються такі бур’яни на городі як берізка, спориш, мишій, портулак, кислиця. Отруйним є борщівник, а при цвітінні амброзії полинолистої розвивається стійка алергія у схильних до цього захворювання людей. Ці городні бур’яни небезпечні, хоча не часто ростуть на городі (тільки якщо ділянка на лузі або біля лісу). Саме тому кожному городнику-початківцю потрібно володіти інформацією, як знищувати небажані рослини на грядках.
Провідний експерт
Детальніше
Блог
Види гербіцидів: як обрати препарат
Препарати від бур’янів стали дуже популярними серед відповідальних городників. Гербіциди для дачі ‒ це найшвидший спосіб позбутися «небажаних рослин» на грядках, збільшити врожай. Їх ділять на засоби суцільної і вибіркової дії. Види гербіцидів суцільної дії знищують всі бур’яни поспіль, а вибіркового ‒ тільки певного класу, наприклад, злакові (щетинник, пирій тощо) або дводольні (лобода, щириця). При цьому вони не чинять негативного впливу на культурні рослини.
Провідний експерт
Детальніше

Як позбутися бур’янів на городі – поради “Аптеки садівників”
Боротьба з бур’янами на городі – рекомендації досвідчених городників
Власникам городньої ділянки серйозний головний біль створюють бур’яни. У кінці весни – першій половині літа культури знаходяться на стадії активного росту та розвитку. Крім того, у цей період буквально на очах, випереджаючи в розвитку культурні рослини, ростуть бур’яни. Вони забивають ґрунт, забираючи з нього корисні речовини, мікроелементи, необхідні городині.
Некультурні рослини дуже добре розмножуються за допомогою насіння, вегетативним способом, проростають нерівномірно, знищити насіння в ґрунті просто неможливо. Тому приїжджаючи на дачу тільки на вихідних, прополку кожного разу доводиться починати спочатку. Як позбутися бур’янів на городі, щоб грядки були в акуратному стані, а культури приносили щедрі плоди? Чим кропити бур’яни, які препарати на різноманітних етапах розвитку культурних рослин вносити? Якщо вас хвилюють ці питання, тоді експерти спілки “Аптека садівника” розкажуть, якою має бути боротьба з бур’янами на городі.

Методи боротьби з бур’янами – дачники-городники діляться досвідом

Щоб знищити шкідливі культури на городній ділянці потрібно чимало часу. Складно боротися як з однорічними, так і багаторічними бур’янами. Значних зусиль необхідно докладати, борючись з осотом, пирієм, щирицею, полином, молочаєм. “Аптека садівника” створила спеціальний розділ, зібравши інформацію про різні методи боротьби з бур’янами. Ви дізнаєтеся:

  • як позбутися шкідливих рослин на городі – особливості хімічної прополки, які засоби захисту рослин слід застосовувати, коли вносити препарати;
  • особливості механічної прополки;
  • боротьба з бур’янами на городі на окремих культурах.
Як боротьба з бур’янами на городі: збираємо високий урожай

 Якщо у вас залишилися нерозв’язані питання, зверніться до наших експертів? Зробити це зручно, скориставшись формою зворотного зв’язку або залишивши повідомлення в рубриці “Запитати експерта”. Телефонуйте за номером гарячої лінії – 0 800 301 401. Консультанти завжди готові дати слушну пораду, щоб полегшити роботи на ділянці, зробивши їх максимально приємними. Діліться своїми напрацюваннями з іншими читачами, залишаючи коментарі до статей.
Слідкуйте за новими матеріалами і робота на городі буде приносити одне задоволення. Звертайтеся, будемо раді допомогти!